АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
Защо Р.Овчаров бе назначен в "Лукойл"?
06:25 | 21.10.2013 |
3617
Той е не просто скаран със Станишев и неговото обкръжение, а е решаваща брънка от тихата война за надмощие и дори за отстраняване на сегашното партийно-държавно ръководство.
Еротична наглост в НЕК
12:30 | 22.10.2013 |
3231
Дългогодишната служителка в Националната електрическа компания Елена Миланова постна във фейсбук текст, изразяващ възмущение от нова колежка - била еротичен модел. От поста става ясно, че Миланова работи 15 години в НЕК, съобщава он лайн изданието на в. „24 часа”.
160 млн.лв. приходи от такса ВЕИ
09:15 | 02.12.2013 |
1642
Решението за 20% такса върху приходите на ВЕИ-тата е лошо. Това е класически пример, в който се въвежда регулация, и то от най-висшия регулаторен орган Народното събрание.
Пазарът на енергийни продукти за септември
16:00 | 06.11.2013 |
2034
Според дани на НСИ през септември 2013 г. спрямо август 2013 г. нараства производството на природен газ - с 9.5% до 23 млн. станд. куб. м.
Няма милост, има Милер
12:00 | 31.10.2013 |
1899
На неочаквана визита у нас пристига шефът на “Газпром” Алексей Милер, съобщиха от правителствената пресслужба. Днес той ще се срещне с премиера Пламен Орешарски.
85 млн. евро помощ за МФ "Козлодуй"
11:30 | 21.11.2013 |
1422
Общо пет нови споразумения за безвъзмездна помощ на стойност над 85 милиона евро бяха подписани в Лондон между Министерството на икономиката и енергетиката (МИЕ) и донорите на Международния фонд "Козлодуй" (МФК). Това съобщи пресцентърът на МИЕ.
€260 млн. за АЕЦ „Козлодуй” гласува ЕП
06:30 | 20.11.2013 |
1217
ЕП одобри финансова помощ за програмите за подпомагане на извеждането от експлоатация на ядрени съоръжения в България, Литва и Словакия.
До дни решават за 7-ми блок на АЕЦ „Козлодуй“
06:45 | 25.11.2013 |
1136
Това заяви министърът на икономиката и енергетиката Драгомир Стойнев на завръщане от работното си посещение в САЩ, той твърди, че реакторът ще бъде строен от американската Уестингнаус.
7-ми реактор - нещо важно се скрива
06:15 | 02.12.2013 |
1986
Въпросът на дневен ред е какъв е смисълът на демарша с Westinghouse? Има ли връзка това с факта, че България е всъдебен спор с Росатом.
Как МИЕ обяснява такса ВЕИ?
07:30 | 04.12.2013 |
2083
По същество предложението касае въвеждането на такса в размер на 20% от преференциалната цена при задължително изкупуване на електрическа енергия, произведена от вятърна и слънчева енергия на регулиран пазар, отбелязва министерството.







