АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
НЕК няма задължения към Топлофикация - София
15:42 | 21.07.2010 |
1157
Точно противоположното твърдени беше разпространено преди ден от Столичния общински съвет.
Европейска награда за игра на Овергаз
13:21 | 21.07.2010 |
1031
Овергаз пусна играта абсолютно безплатно в края на септември 2009-та година и от тогава тя бе играна повече от 3000 пъти.
Генералът продаде изгодно своето "да" на Русия
09:19 | 21.07.2010 |
961
Разумно ли е, щом се обърнеш с лице към Европа, демонстративно да застанеш с гръб към един отдавнашен приятел? - риторично пита електронното издание "Свободная преса".
BG газова връзка - старт на Набуко
09:00 | 21.07.2010 |
846
Газовата връзка България - Турция на практика ще даде реален старт на проекта.
200 млн. лв. дължат на Топлофикация София
15:20 | 20.07.2010 |
1188
От тях най-големи са задълженията на битовите абонати, на МВР, студентските общежития на СУ "Св. Климент Охридски", ВМА, на Техническия университет и др.
„Газпром” не е канила RWE към „Южен поток”
14:00 | 19.07.2010 |
634
RWE е втората по големина компания по обем на продажби на природен газ на немския пазар, както и един от шестте участника при главния конкурент на „Южен поток” - „Набуко”.
България егоистична към руските интереси
12:28 | 18.07.2010 |
2244
София до последния момент се е старала да запази общоевропейските интереси за сметка на руските.
Посредниците на газа отпадат едва през 2011
14:30 | 17.07.2010 |
1428
Премиерът Борисов обяви, че са постигнати по-ниски цени на газа, без да съобщи конкретна цифра или процент.
Подписват “Южен поток”, възможни възражение от ЕК
09:30 | 17.07.2010 |
665
Церемонията е с начало 9.30 часа във вила „Магнолия” на правителствената резиденция Евксиновград.
Б.Б.:Проблеми при „Южен поток” принципно няма
13:00 | 16.07.2010 |
802
По думите на премиера българската страна се опитва да разбере и защо по тръбата на "Бургас- Александруполис" има трима-четирима посредници.







