АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
Goldman Sachs и JP Morgan печелят по $25 млн. на ден
10:49 | 11.05.2010 |
877
Топ мениджърите на Goldman Sachs отбелязват, че причините за добрите показатели са правилното управление на риска и възраждането на финансовите пазари.
HP купува Palm за $1,2 млрд.
10:46 | 29.04.2010 |
1348
Предстоящото придобиване ще повлияе сериозно на разпределението на силите на технологичния пазар.
Porsche изтегля автомобили заради предпазните колани
16:31 | 27.04.2010 |
1879
Говорител на компанията съобщи, че съществува теоретичен риск за сигурността на предпазните колани.
GM върна $8,1 млрд. на властите в САЩ и Канада
11:31 | 21.04.2010 |
1115
Според запознати източници, се очаква днес General Motors да обяви, че ще изплати други $5,8 млрд., от които $4,7 млрд. на Американското финансово министерство и $1,1 млрд. на Канадското правителство.
Toyota ще плати рекордна глоба от $16.4 млн.
18:00 | 19.04.2010 |
1045
Парите от глобата ще бъдат използвани за изплащане на компенсации на засегнатите от проблема в автомобилите.
Carlsberg забрани пиене на бира на работа
12:10 | 10.04.2010 |
879
250 работници протестират срещу това решение на компанията.
VW: Нови 30 електромобила до 2025 г.
13:33 | 24.06.2016 |
1584
VW планира да се откаже от около 30 модела от моделната си гама, съобщи Матиас Мюлер, Изпълнителен директор на компанията. Те бяха произнесени по време на годишната среща на акционерите в Хановер, където Мюлер представи новата „TOGETHER - Strategy 2025”.
Карфур България обяви фалит
06:36 | 30.06.2016 |
2579
Гpъцĸaтa ĸoмпaния Маrіnороulоѕ, ĸoятo дъpжи пpaвaтa зa мaгaзинитe нa фpeнcĸaтa вepигa „Kapфyp” в Бългapия, e oбявилa фaлит и e пoиcĸaлa зaщитa oт ĸpeдитopи. Toвa cъoбщaвaт няĸoлĸo гpъцĸи мeдии, cpeд ĸoитo и вecтниĸ „Eĸaтимepини”.
LSEG гласува за сливане с Deutsche Boerse
15:09 | 06.07.2016 |
1875
Акционерите на „Лондон сток ексчейндж груп“ (LSEG) гласуваха с голямо мнозинство за сливане с „Дойче бьорсе“, въпреки опасенията,че то може да бъде провалено от излизането на Великобритания от Европейския съюз, предаде AFP.
Химимпорт АД - над 10 млн.лв. за акционери
07:05 | 30.07.2016 |
4562
Ha пpoвeдeнoтo oбщo cъбpaниe нa aĸциoнepитe (OCA) нa Xимимпopт AД e oдoбpeн бpyтният paзмep нa гapaнтиpaния дивидeнт, пoлaгaщ ce нa eднa пpивилeгиpoвaнa aĸция зa 2015 г., в paзмep нa 0,1998 лв., ĸaтo oбщaтa cyмa e в paзмep нa 17 736 380 лв., cъoбщaвa дpyжecтвoтo чpeз caйтa Іnfоѕtосk.bg.







