АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
Сметки до 100 лв. за 82.69% от потребителите на парно
17:40 | 16.12.2010 |
795
За м. ноември 2010 г. „Топлофикация София” ЕАД е фактурирала на своите клиенти 361 120 мегаватчаса топлинна енергия.
Wikileaks пусна информация за АЕЦ „Белене”
09:16 | 21.12.2010 |
868
Неизбежно се споменават проблеми със забавянето и с финансирането, непрозрачни пазарлъци и съмнителни сделки, руско влияние и интереси на политици с дебели връзки и енергийни олигарси.
Финландският Fortum иска до 1 % в АЕЦ "Белене"
18:00 | 21.12.2010 |
605
На 30 ноември 2010 г. Росатом и НЕК подписаха тристранен меморандум с потенциални инвеститори за АЕЦ - френската Altran Technologies и финландската Fortum.
"Булгаргаз" и ДКЕВР различно смятат недовзетия приход
12:22 | 22.12.2010 |
907
ДКЕВР предлага цената на природния газ да бъде намалена с малко над 6 процента от началото на следващата година, докато заявлението на "Булгаргаз" е за намаление с малко под 2 процента.
5% намаление на парното
16:50 | 22.12.2010 |
855
Предложението на работната група на ДКЕВР е за над пет процентно намаление на цената в по-големите градове, окончателно решение ще бъде взето на 27 декември.
Улично осветление от слънчева светлина
18:20 | 02.01.2011 |
1756
Около два милиона лева ще бъдат изразходени за улично осветление, използващо слънчева енергия, в Кайнарджанската община.
5 % по- евтино парно от догодина
16:20 | 27.12.2010 |
703
Най-голямо понижение на цените има в Плевен - 5.7 на сто и Разград - 5.6 процента, а най-малко - във Велико Търново - 4.6 на сто.
Шумен пред бедствено положение
10:00 | 04.01.2011 |
727
От общината готвят списък с имената на най-големите длъжници на ТЕЦ-а, които могат да покрият част от дълговете към „Булгаргаз", надхвърлящи 15 млн. лв.
Русия не спазва сроковете за лиценз на АЕЦ "Белене"
10:30 | 30.12.2010 |
1379
Дадохме си четиримесечен срок, в който да се постигне съгласие по важни въпроси относно проекта АЕЦ "Белене", отбеляза още енергийният министър Трайчо Трайков .
"Топлофикация София" дължи 100 млн. лв. на Булгаргаз
16:18 | 29.12.2010 |
837
"Булгаргаз" не изключва възможността да бъде ограничено подаването на природен газ на "Топлофикация София".







