EUR 1.9558
USD 1.1640
CHF 0.9175
GBP 0.8643
CNY 7.8752
you tube
mobile version

Спад в печалбата на Apple

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 

Спад в печалбата на Apple

mail16:30 | 25.04.2013прегледи 673 коментарикоментари 0


Американският технологичен гигант Apple отчете понижение от 18% на печалбата си за второто финансово тримесечие, предадоха световните агенции. Това е първият спад на тримесечната печалба на компанията от 2003 година. Гигантът от Силициевата долина обяви чиста печалба от 9,5 милиарда долара или 10,09 долара на акция спрямо 11,6 милиарда долара или 12,30 долара на акция година по-рано. Приходите на компанията за второто тримесечие са се повишили с 11 процента до 43,6 милиарда долара спрямо 39,2 милиарда долара, допълва Асошиейтед прес.

 


Тагове: печалба, спад, Apple
 
 
 
Коментирай
 
Име:

E-mail:

Текст:

Код за
сигурност:

Напишете символите в полето:




 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg