EUR 1.9558
USD 1.7217
CHF 2.1051
GBP 2.2776
CNY 2.3593
you tube
mobile version

Словения се опълчи на Брюксел

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 

Словения се опълчи на Брюксел

mail10:02 | 13.01.2017прегледи 2461 коментарикоментари 0


Бюрократите в Брюксел са изправени пред още една разбунтувала се държава: Словения, която зае по-твърда позиция относно имиграцията, пише Daily Express.
Миналата седмица правителството на Словения промени закона за предоставяне на убежище, като това ще помогне на страната да възстанови част от контрола върху границите си.
В писмо до министър-председателя на Словения Миро Церар, генералният секретар на Съвета на Европа Турбьорн Ягланд написа: „Разтревожен съм от промените… предложени от твоето правителство, които, ако бъдат приети, ще променят условията за влизане и експулсиране на мигранти и търсещи убежище в Словения, като това повдига редица въпроси, свързани с Европейската конвенция за правата на човека“.


 
 
 
Още от рубриката
 
 
Коментирай
 
Име:

E-mail:

Текст:

Код за
сигурност:

Напишете символите в полето:




 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg

Общини: Четири истории за успеха

06:58 | 07-08-24 | 2892