EUR 1.9558
USD 1.1684
CHF 0.9304
GBP 0.8664
CNY 8.1685
you tube
mobile version

Лица - новини

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 
Български представители в ЕБВР и Съда на ЕС Български представители в ЕБВР и Съда на ЕС 12:55 | 31.03.2016 | прегледи 5532

Правителството определи Калин Митрев за представител на България в Съвета на директорите на Европейската банка за възстановяване и развитие. Той ще заеме позицията на алтернативен директор в съвместния офис на Полша, България и Албания в международната финансова институция.

още
Avon с нов директор Avon с нов директор 16:31 | 15.12.2017 | прегледи 14560

От 1 ноември тази година Валентина Бешевишка пое ръководството над цялото портфолио от козметични продукти на Avon за Централна Европа в качеството си на Директор на категория Козметика.

още
Бил Гейтс се оттегля от УС на Microsoft Бил Гейтс се оттегля от УС на Microsoft 10:02 | 16.03.2020 | прегледи 14043

Гейтс каза, че напуска не само управителния съвет на "Майкрософт", но се отказва и от членството си в борда на "Бъркшър Хатауей" - конгломерата, ръководен от милиардера Уорън Бъфет.

още
Богомил Бонев по корпоративната стълбица Богомил Бонев по корпоративната стълбица 14:51 | 22.05.2009 | прегледи 7518

Една печеливша и средна за размерите на България компания ще бъде управлявана от бивш министър

още
Нови назначения в MasterCard + Загорка,  София Груп Нови назначения в MasterCard + Загорка, София Груп 15:11 | 15.06.2016 | прегледи 6794

 MasterCard  назначи Веселина Маркова като маркетинг мениджър за България. Нина Владимирова зае позиция Мениджър Човешки ресурси в ЗАГОРКА.    

още
Росен Желязков оглави агенция за е-управление Росен Желязков оглави агенция за е-управление 13:31 | 28.09.2016 | прегледи 5426

Росен Желязков е юрист. Бил е секретар на Столична община и главен секретар на Министерския съвет. От 2014 г. е съветник към политическия кабинет на министър-председателя по дейности, свързани с държавната администрация и електронното управление, с организация и координация между компетентните органи на изпълнителната власт.

още
Калфин - съветник на Йотингер Калфин - съветник на Йотингер 13:20 | 04.04.2017 | прегледи 5555

Договорът му е за една година, считано от 1-ви април. Бившият министър и депутат от АБВ ще съветва германския комисар по въпроси, свързани с приходите в европейския бюджет и връзките с Европейския и националните парламенти.

още
Нов изпълнителен директор на ПИБ Нов изпълнителен директор на ПИБ 15:30 | 25.08.2017 | прегледи 10475

Севдалина Василева е новият Изпълнителен директор и член на Управителния съвет на Fibank (Първа инвестиционна банка). Тя ще наследи  Васил Христов като Главен директор ритейл (CRBO).

още
Нов CEO на Карлсберг България Нов CEO на Карлсберг България 11:32 | 30.08.2017 | прегледи 13588

Денис Шерстенников поема управлението на „Карлсберг България“. Денис Шерстенников заема позицията след Деян Беко, който вече е управляващ директор на „Олимпик Брюърис“ в Гърция.

още
Нов член на УС на Токуда Банк Нов член на УС на Токуда Банк 12:02 | 12.12.2017 | прегледи 14715

Тодорина Докторова е новият член на Управителния съвет на Токуда Банк АД с ресор Фирмено кредитиране. Както и досега, тя ще продължи да заема и длъжността ръководител Управление „Корпоративно банкиране“ във финансовата институция.

още
 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg