АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
1 млн. лв. дарение за МИЕТ
11:00 | 14.12.2010 |
1182
SDN Company Ltd. е водещият в Република Корея производител и инвеститор в областта на фотоволтаични паркове.
НЕК изгражда оптична телекомуникационна мрежа
20:51 | 12.12.2010 |
1266
Мрежата може да поеме 70% от трафика на интернет или цифрофизацията на телевизиите.
ЧЕЗ и Столична община с Меморандум за разбирателство
14:30 | 14.12.2010 |
833
Целта на Меморандума за сътрудничество е да се съдейства за създаването на обща стратегия и план за действие по отношение на електрически превозни средства.
Трайков: Имаме нужда и от АЕЦ "Белене", и от ВЕИ
14:40 | 14.12.2010 |
998
Според министъра на енергетиката, икономиката и туризма Трайчо Трайков България предлага добри възможности пред компании извън ЕС, които искат да приближат своето производство на ВЕИ до европейските потребители.
При спад на цената на парното, трудности в отчитането
15:13 | 14.12.2010 |
967
Това заяви Милена Стоянова - управител на една от големите фирми за дялово разпределение, по повод на изявленията на председателя на ДКЕВР Ангел Семерджиев, че може да има нова цена на парното отопление от началото на следващата година.
Русия поднови предложение за АЕЦ „Белене”
10:17 | 15.12.2010 |
1072
ЕС и САЩ притискат България да намали зависимостта си от руския газ и петрол, като окуражават страната да търси западен инвеститор за новата ядрена централа.
ДКЕВР гледа предложението за по-евтин газ
12:10 | 16.12.2010 |
596
Газовият доставчик е внесъл заявление в комисията за утвърждаване цена при доставка на природен газ от обществения доставчик за първо тримесечие на 2011 г.
България изостава с вноски за Бургас-Александруполис
12:30 | 16.12.2010 |
899
Преди дни гръцкият вицепремиер Теодорос Пангалос заяви, че реализацията на проекта за трансбалкански петролопровод Бургас-Александруполис се блокира от позицията на България.
Газпром придоби 50% от Южен поток България АД
13:30 | 16.12.2010 |
1111
Съвместното дружество бе договорено при посещението на руския премиер Владимир Путин в България през ноември.
Потреблението на ток увеличено
14:00 | 16.12.2010 |
811
Очаква се пикът на потреблението на ток да е довечера и да скочи с още 300 мегавата.







