АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
ЧЕЗ ще изкупува съоръжения 10 години
09:20 | 08.06.2011 |
1286
Това заяви Петър Докладал, регионален мениджър на ЧЕЗ за България, ако ДКЕВР одобри годишни инвестиции до 152 млн. лева дружеството би могло да ги изкупи в рамките на три - четири години.
БСП против търсене на шистов газ
13:00 | 10.06.2011 |
1359
Да се наложи мораториум върху процедурите по проучване и добив на шистов газ у нас и да се отложи подписването на договор за стартирането им, настояха от левицата.
БГ проекти в инициативата „Север-Юг” одобрени
09:00 | 13.06.2011 |
767
Сред тях са проектите за изграждане на междусистемните връзки България – Гърция, България – Румъния, България – Сърбия и България – Турция.
Цената АЕЦ "Белене" ясна след 3 месеца
09:40 | 14.06.2011 |
851
"Никой никога повече няма да предложи условията, които сега Русия предложи на България за изпълнението на проекта "Белене"", казва руският енергиен министър Шматко.
ЕVN:През август изравнителни фактури
14:20 | 14.06.2011 |
1992
До 15 юни фирмите за дялово разпределение трябва да изпратят на домоуправителите данните от изравнителния отчет и изготвените изравнителни сметки.
5 фирми кандидат-инвестиционни посредници на ЧЕЗ
09:50 | 17.06.2011 |
1022
Продават се два пакета - 63 624 акции - 33% от капитала на "ЧЕЗ Разпределение България" АД, София, и 1650 акции - 33% от капитала на "ЧЕЗ Електро България" АД, София.
БАН „за” шистовия газ и Chevron
09:00 | 21.06.2011 |
1530
Специалистите са единодушни, че проучванията на „Шеврон" не крият екологичен риск, но при стартиране на добива трябва да има достатъчен контрол от страна на държавата.
SOCAR доставя 1 млрд.куб.м. газ за България
10:00 | 24.06.2011 |
914
Азербайджан има готовност да доставя природен газ за България от 2014 година, веднага след изграждането на междусистемните връзки с Турция и Гърция.
Писмо за отстрочка на АЕЦ "Белене", „Росатом” не знае
14:15 | 24.06.2011 |
907
България е пратила писмо до "Росатом" за замразяване на преговорите по "Белене", но не сме получили конкретен отговор. Росатом отричат да са получили предложение за отсрочка.
Енергийните цени атакувани в съда
17:50 | 27.06.2011 |
1034
Според експертите на „ДНЕС”, реалното увеличение за гражданите няма да е с 1-2%, а много повече. „Да не забравяме, че се предвижда скок с 3% на цената за парно и с 5-10% на нощната тарифа за ел.енергия.







