EUR 1.9558
USD 1.7249
CHF 2.0938
GBP 2.3251
CNY 2.3976
you tube
mobile version

Най добрите квартали в милано - новини

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 
 
Най-добрите розета - наградите за 2025 Най-добрите розета - наградите за 2025 12:03 | 10.06.2025 | 384

За конкурса "Златен Киликс", който е със защитен патент и с утвърден регламент по правилата на Европейския съюз, тази година проби са изпратили общо 46 винопроизводители от всички краища на страната.

още
Най-добрите овче сирене, кашкавал, кисело мляко Най-добрите овче сирене, кашкавал, кисело мляко 15:10 | 06.06.2025 | 597

Първо място за най-добро сирене е СД "Златно руно". На второ място ЗП Теодора Вълова, а на трето – мандра "Клементина". При производителите на кашкавал първото място бе за "Спект" ЕООД – Био мандра "Ръченица". Второ място за ЕТ "Аваси-Ахмед Маджар", трето е за мандра от село Строево.

още
Високоскоростни влакове Мюнхен -Милано-Рим Високоскоростни влакове Мюнхен -Милано-Рим 07:35 | 04.06.2025 | 385

Очаква се връзката да заработи през декември 2026 г., ако необходимите разрешителни бъдат издадени по график. Това ще бъде първият път, когато италиански влакове "Фречиароза" (Frecciarossa) ще се движат в Германия по директни маршрути през Инсбрук, Австрия.

още
Български тинктури-едни от най-добрите Български тинктури-едни от най-добрите 18:15 | 27.05.2025 | 455

За да увеличат лечебните свойства на билките, българските стопани са използвали методите на Алелопатията в органичната си ферма в Западна България. Алелопатията е биологично явление, при което едно растение въздейства върху растежа, развитието или размножаването на друго растение чрез отделяне на химични вещества (наречени алелохимикали) в околната среда – най-често чрез корените, листата, семената или разлагащата се органична материя.

още
Бизнес сертификация „Най-добрите работодатели в България“ Бизнес сертификация „Най-добрите работодатели в България“ 12:05 | 23.04.2025 | 546

Предстои в края на годината Marsh McLennan в България да организира официална церемония по награждаването на най-успешните работодатели за 2025 година, на която ще се обявят и ключовите тенденции от проучването за ангажираност на служителите през 2025 г.

още
#soSofia търси символите на софийските квартали #soSofia търси символите на софийските квартали 10:05 | 08.04.2025 | 0

Жителите на 12 знакови софийски квартали ще номинират и избират отличителни културните символи на своя район, които ще се превърнат в серия от сувенири, туристически маршрути и изложба с творби на студенти от НХА.

още
Първия си хипермаркет в ритейл  откри Кауфланд Първия си хипермаркет в ритейл откри Кауфланд 18:05 | 12.03.2025 | 592

Стратегическата локация на ритейл парка ще позволи достъп на близо 45 000 жители от североизточните столични квартали, както и на пътуващите по магистрала „Хемус“, до близо 24 000 хранителни и нехранителни продукта – вкл. свежо месо, риба, сирена и пекарна с над 170 изпечени на място продукта.

още
Най-добрите финансови директори за 2024 г. Най-добрите финансови директори за 2024 г. 14:15 | 04.03.2025 | 520

Най-добрите финансови директори за 2024 г. бяха отличени на церемония, организирана от EY Bulgaria. 7 финансови мениджъри получиха признанието за постиженията си през последната година. Близо 50 са вече победителите за последните 10 години. Конкурсът се утвърди като най-голямото признание за финансовите лидери у нас.  

още
Кофас: DeepSeek разтърси AI индустрията и финансите Кофас: DeepSeek разтърси AI индустрията и финансите 18:33 | 03.02.2025 | 722

Стартъпът DeepSeek наскоро представи модела DeepSeek-V3 – интелигентен асистент, способен да се конкурира с най-добрите на пазара, включително ChatGPT на OpenAI. Това, което отличава модела, освен неговата производителност, е изключително ниската цена на разработка, оценена на между 5 и 6 милиона долара, което е нищожна сума в сравнение с инвестициите на западни компании като OpenAI или Meta.

още
Луксът променят таргета си Луксът променят таргета си 08:30 | 30.12.2024 | 823

Това не е новост, тъй като той винаги  е бил глобален феномен. Дори в най-добрите си моменти парижката висша мода оцелява благодарение на сделките с американски универсални магазини, а европейските бижута и часовници се продават на клиенти в Пакистан или Москва.

още
 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg