EUR 1.9558
USD 1.1640
CHF 0.9175
GBP 0.8643
CNY 7.8752
you tube
mobile version

Магистралата София-Ниш готова до края на 2016 г.

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 

Магистралата София-Ниш готова до края на 2016 г.

mail14:15 | 04.11.2013прегледи 635 коментарикоментари 0


Планира се магистралата София-Ниш да е готова до края на 2016 година, това коментираха пред журналисти министърът на регионалното развитие Десислава Терзиева и сръбският й колега Игор Мирович след връчването на 13 договора по програмата за трансгранично сътрудничество между България и Сърбия в сградата на МРР. През следващата седмица представители на Министерството на транспорта и МРР ще имат среща в ЕК за включването на проекта в програмата "Connecting Europe Facility". Терзиева отбеляза, че в момента пътят София-Калотина е включен като приоритетен обект в оперативната програма "Транспорт". Имаме амбицията да завършим нашата част до края на 2016 година, каза Мирович. Той изрази задоволство, че МРР работи за спазване на същия срок за пускане на магистралата.


 
 
 
Още от рубриката
 
МВР попадна в капан
13:44 | 20.06.2026 | Прочетена 528
 
Коментирай
 
Име:

E-mail:

Текст:

Код за
сигурност:

Напишете символите в полето:




 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg

Пенсионни реформи в Източна Азия

07:35 | 07-04-25 | 8866