АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail

mail09:20 | 04.05.2012прегледи 565 коментарикоментари 0

Бензиностанции ЕКО станаха официален партньор на суперзвездата на българския мотоциклетизъм Мартин Чой, те ще го подкрепят във всичките му състезателни изяви, като ще осигурят висококачествени горива за нуждите на отбора.
През 2012 г. компанията стана и официален спонсор на Българската федерация по мотоциклетизъм.
„Много сме горди, че подкрепяме един талант на световно ниво като Мартин. Вярваме, че го очакват още много първи места и се надяваме партньорството с ЕКО да му донесе допълнителна сигурност в състезанията”, каза Изпълнителният директор Янис Поликандриотис.
През миналия сезон Мартин Чой записа уникален хеттрик от трофеи, като стана шампион на Европа и Източна Европа в клас SST 1000 и спечели за пореден път националното първенство. Българинът има вече над 20 титли във витрината си - от шампионатите на България, Балканите и Европа. Чой вече започна защитата на първото си място на европейското първенство. В първия кръг от новия сезон на шампионата той завърши втори в Словакия. Следващият старт от надпреварата е на 12 и 13 май в Чехия.