EUR 1.9558
USD 1.1640
CHF 0.9175
GBP 0.8643
CNY 7.8752
you tube
mobile version

3% ръст на земеделието за три месеца?

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 

3% ръст на земеделието за три месеца?

mail11:58 | 24.11.2009прегледи 845 коментарикоментари 0


През последните три месеца аграрният сектор в страната регистрира ръст от 3 %, каза министърът на земеделието и храните д-р Мирослав Найденов на национален семинар „Селското стопанство и всичко за него”.
Национални доплащания в земеделието през 2010 година ще бъдат в размер на 300 млн. лв., съобщи още той.
Очаква се до края на 2009 от ЕК  да бъдат освободени още средства за българските земеделски производители, които да подпомогнат преди всичко млекопроизводство, което в момента изживява най-кризисни моменти.
Целта на новия екип на ведомството е, че земеделието да стане приоритетен отрасъл в националната икономика.


Тагове: земеделие, ръст
 
 
 
Коментирай
 
Име:

E-mail:

Текст:

Код за
сигурност:

Напишете символите в полето:




 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg

Пенсионни реформи в Източна Азия

07:35 | 07-04-25 | 8892