АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
Съмнения в промените на ЗЕ и ЗЕВИ
10:30 | 24.06.2013 |
1855
Новият ценови модел, подготвен от ДКЕВР, е абсолютно неясен и ще оскъпи енергията на свободния пазар вътре в страната.
Поредна „бомба” на икономическия министър
06:45 | 02.07.2013 |
2225
Задлъжнялостта на НЕК е известна от години, липсват реални мерки за нейното оздравяване и от новия екип.
Газовата връзка България-Румъния - през декември
13:15 | 19.06.2013 |
880
До декември ще завърши изграждането на газовия интерконектор между България и Румъния. Това съобщи в Плевен посланикът на Румъния у нас Антон Пъкурецу. От началото на следващата година той ще влезе в експлоатация.
Отворено писмо на енергетици
07:45 | 24.06.2013 |
1342
Водени от загриженост за енергийното бъдеще на България, изразяваме несъгласието си с устойчиво наложилата се практика енергетиката да бъде употребявана като инструмент за решаване на социални и обществено-политически проблеми и като обект на безконечни криминални хроники.
Последно:Токът ще поевтинява или ще поскъпва?
10:03 | 30.06.2013 |
1234
Вече се обърках... Повече от месец, под съпровода на правителството, ДКЕВР обяснява как ще намалява цената на тока.
Расте износът на ток
16:15 | 26.06.2013 |
1068
За последния месец износът на български ток се е увеличил с над 55%, показват данните на ЕСО за реализирания междусистемен обмен между България и съседните държави.
ВЕИ - производители доволни от закон
15:15 | 03.07.2013 |
1589
Българската фотоволтаична асоциация приветства приетите миналата седмица промени в Закона за енергетикатата.
Колко струва ядреното гориво у нас?
09:00 | 04.07.2013 |
1633
От 2006-а до 2012-а година цената на ядреното гориво за пети и шести блок на АЕЦ "Козлодуй" е увеличена с 53 на сто, обясниха от пресцентъра на централата.
Енергиен анализ на КЗК
15:15 | 04.07.2013 |
1926
Анализът изследва характеристиките и функционирането на всяко от нивата на вертикално интегрирания пазар на електроенергия.
Ветропаркове в подножието на Витоша
11:45 | 16.07.2013 |
2324
Ветропаркове "Орисол 1" и "Орисол 2" ще бъдат построени в подножието на Витоша и по хълмовете на Голо бърдо край Перник. Решението на РИОСВ-Перник, даващо зелена светлина за строителството на съоръженията, влезе в сила.







