АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
В Дебелец избират най-красиво украсената сграда
10:03 | 29.11.2017 |
6154
Инициативата „Да запалим коледния дух“ бе обявена от кмета Снежана Първанова, а номинации могат да бъдат подавани до 29 декември.
Нов болничен корпус във В.Търново
17:02 | 11.12.2017 |
10453
Нов болничен корпус ще бъде построен във Велико Търново, в непосредствена близост до основната сграда на Многопрофилната областна болница за активно лечение „Д-р Стефан Черкезов“.
По-големи общински бюджети
09:05 | 10.01.2018 |
8149
Общините обсъждат бюджетите си за новата финансова година, почти всички слагат акцент върху образованието, тъй като и държавните субсидии в това направление са на лице.
За какво глобяват най-много в Шумен?
18:05 | 25.01.2018 |
11123
Над 60% повече актове са съставени от общински инспектори за година, сочат данните представени от администрацията в Шумен.
Бюджетът на София 1.5 млрд. лева
10:03 | 30.01.2018 |
10898
Бюджет 2018 на София е 1,549 млрд. лв. , което е с 200 млн. лв. повече от първоначалния бюджет за 2017 г. Той бе приет от Столичния общински съвет на редовно заседание на 25 януари.
Севлиево инвестира 0,5 млн. лв. за чистота
16:05 | 17.07.2018 |
1137
На заседание на Регионалното сдружение за управление на отпадъците (РСУО), в което влизат Севлиево, Дряново и Сухиндол, е взето решение да бъде закупена допълнителна техника за поддръжка на чистотата.
73 незаконни сметища, почистени край В.Търново
17:10 | 05.07.2018 |
905
Голяма част от тях са били в землищата на населените места на територията на общината. Това съобщи кметът на Старата столица Даниел Панов в отговор на питане, отправено по време на днешното заседание на Общинския съвет.
Ямбол с нови автобуси
18:15 | 10.08.2018 |
2269
От 1 септември автобусният парк по всички линии на градския транспорт в Ямбол се подменя с нови коли. Това ще гарантира много по-високо качество на услугата, превръщайки Ямбол в един от градовете в страна с най-комфортни, съвременни и екологични автобуси.
+50 млн. лв. за Перник за 3 години
16:31 | 15.10.2018 |
1478
На 49 578 819 лева възлиза общият размер на допълните трансфери, отпуснати от държавата на община Перник от началото на кметския мандат досега, отчете пред общинския съвет кметът Вяра Церовска.
Последно изплащане по лихвоточки
11:05 | 30.01.2019 |
1721
За последните 12 години в община Монтана са изплатени средства на 2006 души с жилищно-спестовни влогове, съобщи кметът Златко Живков. Той уточни, че тази година ще бъде последната, в която ще се изплащат средства по т.н. лихвоточки на вложители.







