АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
Тайните на маркетинга и рекламата
16:00 | 03.07.2012 |
1178
Съвременният маркетинг е аналитичен и изисква тежки решения, смята Тодор Кръстевич, специалист по продуктово позициониране.
"Глас индъстри" купи сръбска фабрика
12:30 | 13.07.2012 |
1967
Стойността на сделката е 20 млн. евро. Транзакцията е реализирана на белградската борса с посредничеството на Агробанка АД Белград, съобщи досегашният собственик на фабриката "Сърбиягаз".
LAUNCHub финансира 9 екипа с €30 хил.
09:15 | 25.07.2012 |
653
Фондът Launch hub избра първите 9 екипа, в които ще инвестира 30 000 евро срещу дялово участие от 8-10% и които ще участват в програмата на фонда през есента.
„Таен клиент” в 10-те големи вериги - храни
13:00 | 01.08.2012 |
1394
Какво показва първото проучване? Колко зелени продукти и практики предлагат 10-те най-големи вериги супермаркети, от които българите купуват хранителни и други бързооборотни стоки.
Air France-KLM: 900 млн. евро загуба
12:45 | 31.07.2012 |
568
Предвиждат се сериозни разходи по преструктурирането, включващо намаляване на служителите на компанията с 10%.
Продават се 100 компании
14:00 | 23.08.2012 |
931
Цените на стоте предприятия за продан се движат от един милион до 20 млн. евро. Това са дружества, които акумулират сериозни доходи и имат големи обороти. В списъка за продан са ВЕЦ-ове, машиностроителни, хранително-вкусови, мебелни предприятия, зърнени бази.
Атакуват „Винпром Пещера”
16:00 | 27.08.2012 |
1036
Според дружеството то е жертва на поръчкови статии.
Zepter инвестира 700 хил. лв. в България
15:00 | 29.08.2012 |
1350
482 000 от тях са за подбор, наемане, обучение и развитие на персонала и търговските представители, а 118 000 лв. - в разширяване на бизнеса. 100 000 лв. от инвестицията е в нов изложбен център.
"Булгартабак" на печалба за H1
14:15 | 30.08.2012 |
969
Над 27 млн. лева е нетната печалба за първото полугодие на "Булгартабак", сочат данни от междинния консолидиран финансов отчет, съобщи холдингът.
За изчезващото предприемачество
10:00 | 12.09.2012 |
1005
Европа и България страдат неимоверно от липсата на истински предприемачески дух. Държавата не се управлява на принципа на „моркова и тоягата”, а с две тояги. За „моркова” четем само в някакви отчети или, може би, се е превърнал в „лентичка за откриване на 5- километрова магистрала”?







