АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
Кока Кола България използва 100% зелена енергия
07:35 | 03.11.2018 |
1123
Това става ясно от доклада за устойчиво развитие, който компанията публикува вече за трета година. При създаването на доклада е следвана методологията на GRI Standards, в съответствие с „Core“ опцията им.
Ѕоmfу обмисля завод във Варна
17:02 | 19.10.2018 |
1339
Свeтoвeн лидep пpи aвтoмaтичнитe cиcтeми зa ĸoнтpoл нa oтвapянe и зaтвapянe нa cгpaди и жилищa, обещава да създаде 1200 paбoтни мecтa, ĸaтo 1000 oт тяx щe бъдaт в пpoизвoдcтвoтo, a 200 - в aдминиcтpaциятa. Зaceгa oфициaлнo зa изгpaждaнeтo нa тoзи зaвoд ce cъpeвнoвaвaмe c Pyмъния, Xъpвaтия и Πoлшa.
Опел изтегля 43 хил. дизелови коли
08:50 | 20.10.2018 |
1172
Германската федерална служба за превозните средства (KBA) е наредила на производителя на автомобили Opel да изтегли десетки хиляди дизелови автомобили, конфигурирани да заблудят тестовете за регулиране на емисиите.
"Газпром" с 6,8% ръст на добива
11:40 | 23.10.2018 |
1227
„Увеличаването на търсенето доведе до увеличаването на добива“, каза Алексей Милер по време на среща с руския премиер Дмитрий Медведев.
Toyota изтегля 1 млн. коли
12:34 | 05.11.2018 |
1532
Японският автомобилостроител Toyota обяви, че изтегля над 1,6 милиона превозни средства в света зарaди проблеми с въздушните възглавници, предаде Франс прес. Това е нов тежък удар за компанията, която от септември вече два пъти изтегли значителен брой автомобили.
Газпром ще разработва находище "Джел"
11:40 | 22.10.2018 |
1028
Очаква се годишният добив на газ от залежите в Узбекистан да достигне 150 млн. куб метра газ за периода 2021-2024 година, а от 2025 г. да се увеличи до 300 млн. куб метра.
1300 лв. заплата в Стражица
15:01 | 02.11.2018 |
1329
В деня, в който дружеството чества двете годишнини, се състоя извънредно заседание на Общото събрание на акционерите, на което бе взето решение дружеството да изплаща дивиденти на акционерите на 6 месеца.
Газпром: 11,2% повече газ за Германия
09:30 | 07.11.2018 |
821
По-рано бе съобщено, че за девет и половина месеца от началото на годината добивът на Газпром е нараснал с 6,8 на сто или с 24,5 млрд. куб метра на годишна основа до 385,6 млрд. куб метра.
Волво Груп във В. Търново, Силвър Стар в Бургас
14:01 | 30.10.2018 |
906
Новият център е във Велико Търново, а инвестицията надхвърля 660 хил. лева и e част от стратегията на компанията за разширяване на мрежата у нас.
Siemens откри инженерен хъб във Варна
10:10 | 06.11.2018 |
1127
Хъбът стартира с екип от 12 души, като броят им ще нараства успоредно с разширяването на дейността. До края на следващата година се очаква служителите да станат 30.







