АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
В България без ток по 10 часа годишно
11:18 | 25.02.2010 |
991
ЧЕЗ призна, че за по-добро качество на тока са нужни много инвестиции, които компанията в момента очевидно не прави.
"Комерсант": Русия строи българска АЕЦ със собствени пари
10:17 | 24.02.2010 |
1250
Икономическият министър Трайков ще бъде изслушан в петък в пленарна зала във връзка с публичните изявления по този повод.
В Атина се обсъжда газовата връзка Гърция-България
09:07 | 24.02.2010 |
737
Предстои да бъде създадено смесено дружество, което ще строи, притежава и експлоатира междусистемната връзка.
Първанов лобира за руски капитали в АЕЦ Белене
08:59 | 23.02.2010 |
947
Президентът впечатлен, че в ЕС се гледа равностойно на "Южен поток" и "Набуко".
Руската версия:От есента стартира АЕЦ Белене
16:03 | 20.02.2010 |
1010
Енергийният министър на Русия Сергей Шматко съобщава, че проектът Бургас-Александруполис се поема от българското МФ.
Росатом готов да даде на АЕЦ Белене 350-400 млн. евро
14:28 | 19.02.2010 |
969
Руснаците са готови да влагат част от необходимите средства на временна основа, след това стратегическият инвеститор да им ги върне.
Тотална преса на Газпром за АЕЦ Белене
13:33 | 19.02.2010 |
892
Финансовият министър Дянков категорично се обяви против държавно гарантиран заем от Русия.
Варненска община - център за ВЕИ
11:00 | 19.02.2010 |
1117
В Суворово активно се строят ветрогенераторни паркове и фотоволтаични системи за стотици мегаватове.
Газпром иска квотите въглероден окис на България и Румъния
16:34 | 18.02.2010 |
1103
През 2009 една квота се е търгувала между 9 и 15 евро, в момента по данни на инвестиционния посредник Глобал Маркетс цената е 13 евро.
Среща Трайков-Шматко за 2 млрд.евро кредит
15:57 | 18.02.2010 |
912
Руснаците са готови да отпуснат средствата, за да продължат строителните дейности по АЕЦ Белене през 2010-2011 година.







