EUR 1.9558
USD 1.1640
CHF 0.9175
GBP 0.8643
CNY 7.8752
you tube
mobile version

$100 млн. бинус за Шмидт

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 

$100 млн. бинус за Шмидт

mail15:20 | 24.01.2011прегледи 1230 коментарикоментари 0


Ерик Шмидт, който в продължение на 10 години ръководи Google, ще получи възнаграждение във вид на пакет акции на стойност $100 млн. Това съобщи електронното издание К2Капитал, цитирайки публикация на The Wall Street Journal.
Шмидт идва в Google, когато в компанията работят 200 души. Той ръководеше сделките, свързани с партньори и клиенти на компанията. Миналата седмица стана ясно, че от април 2011 г. Шмидт ще бъде сменен от Лари Пейдж на поста изпълнителен директор.
Историческият рекорд за получен бонус държи изпълнителният директор на Motorola, който през август 2008 г. получи възнаграждение в размер от $103 млн.

 


 


 
 
 
Коментирай
 
Име:

E-mail:

Текст:

Код за
сигурност:

Напишете символите в полето:




 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg

Пенсионни реформи в Източна Азия

07:35 | 07-04-25 | 8878