EUR 1.9558
USD 1.6990
CHF 2.0898
GBP 2.2996
CNY 2.3655
you tube
mobile version

Заплати в raiffeisen bank international - новини

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 
 
Румънци работят в хотелите от северното Черноморие Румънци работят в хотелите от северното Черноморие 16:05 | 10.06.2025 | 419

Хотелите и комплексите предлагат все по-привлекателни заплати, а работещите от другите държави са заети основно на рецепциите и обслужват клиенти от съответната страна заради езиковите познания. 

още
Ямбол - нарастващи заплати, но малко инвестиции Ямбол - нарастващи заплати, но малко инвестиции 08:56 | 10.06.2025 | 358

Областта се характеризира с висока гъстота на пътната мрежа, но железопътната мрежа е сред най-слабо развитите в страната. Усреднените нива на местните данъци са близки до средните.

още
С 50% поскъпва животът в Истанбул С 50% поскъпва животът в Истанбул 09:35 | 09.06.2025 | 438

Според проучването, към май 2025 г. разходите за живот на четиричленно семейство в Истанбул възлизат на общо 91 722 турски лири (4000 лева), отбелязвайки значителен ръст спрямо сумата от 61 523 турски лири, изчислена през май 2024 г. За покриване на разходите за живот в Истанбул са нужни над четири работни заплати. 

още
Варна: 1573 и 1660 лв. заплата в туризма и строителството Варна: 1573 и 1660 лв. заплата в туризма и строителството 12:58 | 28.05.2025 | 419

Статистиката показва, че най-високи заплати за периода януари-март са получавали работещите във финансовата сфера и далекосъобщенията. Там средномесечните възнаграждения са били между 3 475 и 4 452 лева.

още
Истанбул: Програма за сеизмична устойчивост на жилищата Истанбул: Програма за сеизмична устойчивост на жилищата 14:59 | 13.05.2025 | 615

Основната идея на програмата „Половината от нас“ е държавата да заплати половината от сумата за реновирането на дадено жилище, така че то да бъде безопасно при земетресение. Хиляди жилища в Истанбул са ремонтирани със средства от програмата, като някои от обитателите им вече са се завърнали в обновените си домове, отбелязва „Дейли сабах“. 

още
Фирми: Електрохолд Трейд,TBI Bank,"Шнайдер Електрик" Фирми: Електрохолд Трейд,TBI Bank,"Шнайдер Електрик" 15:05 | 08.05.2025 | 726

"Електрохолд Трейд" си партнира с германската компания "Ти Ем Ейч") - The Mobility House (TMH) за внедряване на усъвършенстван софтуер за търговско управление на фотоволтаични централи и батерии. Промяна на рейтинга на TBI Bank. Фернандо Палмеро е новият директор на Schneider Electric в Пловдив.

още
Печалбата на Deutsche Bank с 14-год. връх Печалбата на Deutsche Bank с 14-год. връх 16:05 | 30.04.2025 | 753

Резултатите се дължат на подобрените резултати във всички подразделения и продължаващите икономии на разходи.

още
Промяна в мениджмънта на BILLA България Промяна в мениджмънта на BILLA България 13:29 | 25.04.2025 | 761

Димитър Пешев е новият управител на BILLA България. Той поема тази позиция в допълнение на ролята му на Главен оперативен директор на REWE International AG – компанията, управляваща дейността на BILLA в ЦИЕ. Димитър Пешев ще ръководи BILLA България временно до назначаването на постоянен управител.

още
Фирми:Мерцедес, Рош, TBI Bank Фирми:Мерцедес, Рош, TBI Bank 08:35 | 24.04.2025 | 612

"Мерцедес-Бенц" представи нова концепция за електрически луксозни ванове, под наименованието "Вижън Ви" (Vision V).Швейцарската фармацевтична компания "Рош" обяви, че ще инвестира 50 млрд. долара в САЩ през идните пет години. 

още
Силистра: По-високи заплати и по-малко бедност Силистра: По-високи заплати и по-малко бедност 07:05 | 09.04.2025 | 475

Силистра е сред областите с най-влошена демографска картина. Резултатите на учениците са сравнително слаби. Съответствието между професионалното образование и профила на местната икономика е високо.

още
 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg