EUR 1.9558
USD 1.1767
CHF 0.9132
GBP 0.8728
CNY 8.1294
you tube
mobile version

Драги:Нужен е обединен финансов пазар

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 

Драги:Нужен е обединен финансов пазар

mail11:50 | 09.05.2012прегледи 437 коментарикоментари 0


Президентът на Европейската централна банка Марио Драги  призова правителствата да продължат усилията си за обединение на финансовите пазари в Европа въпреки европейската дългова криза,
предаде Асошиейтед прес. Драги направи изявлението си днес на церемония за подписване на споразумение за нова компютърна платформа, която ще урежда  трансакциите на ценни книжа през граници. Девет компании, които  служат като централни депозитари за ценни книжа и покриват две  трети от търговията с ценни книжа в еврозоната, се подписаха  като участници.
Драги определи подписването на на т. нар. споразумение за  Ти2Ес (T2S) система като "мощен сигнал за решимостта ни да  продължим с обединяването на финансовите пазари."
 


 
 
 
Коментирай
 
Име:

E-mail:

Текст:

Код за
сигурност:

Напишете символите в полето:




 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg