EUR 1.9558
USD 1.7262
CHF 1.7999
GBP 2.1866
CNY 2.4342
you tube
mobile version

100% обработени протоколи - победителите

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 

100% обработени протоколи - победителите

mail07:42 | 04.11.2019прегледи 540 коментарикоментари 0


При 100% обработени протоколи в ЦИК ето кои са победителите на балотажите в областните центрове при завършилите местни избори:

БЛАГОЕВГРАД

Независимият Румен Томов печели изборите с 56.61%.

Атанас Камбитов ГЕРБ събра 40.98%.

ВАРНА

Иван Портних от ГЕРБ печели изборите с 60.79%

Костадин Костадинов от Възраждане събра 35.99%.

ВИДИН

Цветан Ценков от Местна коалиция СДС (НДСВ, Нова алтернатива, ЗНС, БЗНС, БДСР)  печели изборите с 58.27%

Огнян Ценков от ГЕРБ събра 39.49%.

ДОБРИЧ

Йордан Йорданов от Местна коалиция ДБГ (ДБГ, НДСВ, ССД, ГН) печели изборите с 66.54%

Надежда Петкова от ГЕРБ събра 31.97%

КЮСТЕНДИЛ

Стефан Котев от Местна коалиция ГЕРБ (ПП ГЕРБ, ПП СДС, ДБГ, ЗНС, ПП ОБЕДИНЕНИ ЗЕМЕДЕЛЦИ) печели изборите с 51.37%

Бойко Парлапански от ВМРО събра 47.65%.

ЛОВЕЧ

Корнелия Маринова от ГЕРБ печели изборите с 48.45%.

Радина Банкова от БСП събра 46.45%.

ПАЗАРДЖИК

Тодор Попов от Местна коалиция НОВОТО ВРЕМЕ печели изборите с 56.11%

Благо Солов от БСП събра 41.05%

ПЕРНИК

Станислав Владимиров от БСП печели изборите с 50.27%

Вяра Церовска от ГЕРБ събра 47.68%

ПЛЕВЕН

Георг Спартански от Инициативен комитет - ОБЩИНА ПЛЕВЕН печели изборите с 50.60%.

Мирослав Петров от ГЕРБ събра 47.24%

ПЛОВДИВ

Здравко Димитров от ГЕРБ печели изборите с 57.32%

Славчо Атанасов от Местна коалиция „НФСБ (ВМРО-БНД)“събра 38.10%

РАЗГРАД

Денчо Бояджиев от БСП печели изборите с 54.32%

Валентин Василев от ГЕРБ събра 42.48%

СОФИЯ

Йорданка Фандъкова от ГЕРБ печели изборите с 49.98%

  Мая Манолова-Найденова от БСП събра 45.13%

РУСЕ

Пенчо Милков от БСП печели изборите с 60.53%

Диана Иванова от ГЕРБ събра 36.63%

СИЛИСТРА

Юлиян Найденов от ГЕРБ печели изборите с 52.12%

Момчил Неков от БСП събра 45.63%

СЛИВЕН

Стефан Радев от ГЕРБ печели изборите с 64.75%

Кольо Милев от БСП събра 32.71%

СМОЛЯН

Николай Мелемов от ГЕРБ печели изборите с 56.73%

Стефан Сабрутев от БСП събра 40.52%

ТЪРГОВИЩЕ

Дарин Димитров от ГЕРБ печели изборите с 69.41%

Хамди Илиязов от ДПС събра 29.27%

ШУМЕН

Любомир Христов от ГЕРБ печели изборите с 48.57%

Венцислав Венков от БСП събра 48.27%

ЯМБОЛ

Валентин Ревански от ПРЯКА ДЕМОКРАЦИЯ печели изборите с 61.92%

Катя Георгиева от БСП събра 35.27%

----------------------

ГЕРБ печели балотажите в софийските райони Подуяне, Красна поляна, Връбница, Възраждане, Искър, Сердика, Витоша, Нови Искър, Надежда, Илинден и Люлин по данни на партията. 

Според Демократична България техните кандидати печелят в Лозенец, Оборище , Красно село, Слатина, Овча купел, Триадица, Средец, Студентски.

В Изгрев печели д-р Делян Георгиев от Спешна помощ, на 33 години, съобщи на фейсбук страницата си БСП. Пак там за победител в Младост е обявен арх. Стефан Стефанов - независим, подкрепен от БСП.

За един от районите никой не е обявил още, че печели.

Кремиковци бе спечелен на първи тур от независима кандидатка Лидия Донкова, подкрепена от ГЕРБ, СДС и ВМРО,  а Банкя - от досегашния кмет от ГЕРБ Рангел Марков.

В Пловдив ГЕРБ спечели и петте балотажа в районите. Шестият бе спечелен от тях още на първи тур.


 
 
 
Коментирай
 
Име:

E-mail:

Текст:

Код за
сигурност:

Напишете символите в полето:




 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg