EUR 1.9558
USD 1.7249
CHF 2.0938
GBP 2.3251
CNY 2.3976
you tube
mobile version

Николай михайлов трейс груп холд интервю - новини

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 
 
Тестове по проект "Европейско здравно интервю" Тестове по проект "Европейско здравно интервю" 06:55 | 13.06.2025 | 337

Пилотната работа има за цел тестването на хармонизирания въпросник, разработените ИТ приложения и цялостната методология на изследването, което ще стартира през есента на настоящата година.

още
Индустриален парк Шумен: 2024 г. най-успешна Индустриален парк Шумен: 2024 г. най-успешна 06:55 | 12.06.2025 | 292

Той е финансово стабилен и изпълнява поставената цел градът да стане индустриален център на Североизтока. Това съобщи изпълнителният директор на "Индустриален парк Шумен" АД Николай Тончев на Общото събрание, информира пресцентърът на общинската администрация. 

още
Земеделие и образование - с това ни познават в Китай Земеделие и образование - с това ни познават в Китай 12:03 | 30.05.2025 | 561

Това каза в интервю за БТА Атанас Михнев, който е сериен предприемач в сферата на технологиите и преди дни бе в Китай за откриването на Четвъртия форум за бизнес и образование между Китай - Централна и Източна Европа в град Нинбо.

още
Небанковият сектор се адаптира към еврото Небанковият сектор се адаптира към еврото 08:10 | 12.05.2025 | 469

Това каза в интервю председателят на КФН Васил Големански.  Той посочи, че според резултатите от анкетата на Комисията сред поднадзорни ѝ лица, значителна част от тях вече са предприели конкретни мерки за адаптация към новата валута.

още
Фирми:"Бритиш стийл", "МЕТ Груп","Боинг" Фирми:"Бритиш стийл", "МЕТ Груп","Боинг" 16:40 | 25.04.2025 | 775

Стоманодобивната компания "Бритиш стийл" (British steel) обяви, че се отказва от плана си за съкращаване на служители в последните две работещи доменни пещи в страната, чието затваряне беше обявено от китайския собственик, преди правителството да поеме контрола върху компанията, предаде Франс прес. 

още
КЗК глоби две компании с над 1 млн.лв. КЗК глоби две компании с над 1 млн.лв. 14:40 | 23.04.2025 | 456

Имуществените санкции са за извършено нарушение по чл. 31 от ЗЗК (забрана за въвеждане в заблуждение относно съществени свойства на стоките или услугите) на „Милки груп био“ ЕАД в размер на 1 046 337 лв. (0,3% от общия оборот на предприятието за 2023 г.) и на „Димитър Маджаров 2“ ЕООД в размер на 46 018 лв. (0,1% от общия оборот на предприятието за 2023 г.).

още
Капацитетът ГХ  Чирен се увеличава с 20% Капацитетът ГХ Чирен се увеличава с 20% 08:05 | 01.04.2025 | 491

Това съобщи министърът на енергетиката Жечо Станков в тв интервю за БНТ. По повод разследването на Европейската прокуратура за разширението на газовото хранилище цялата изискана информация е предоставена, за да бъдат разсеяни всякакви съмнения.

още
В Бургас започна производството на бронирани машини В Бургас започна производството на бронирани машини 13:05 | 27.03.2025 | 491

Компанията "Интернешънъл армърд груп" (International Armored Group - IAG) започна да произвежда бронирани автомобили в новооткрития си завод в Бургас. Това се случва в партньорство с фирми от българската отбранителна индустрия, както и с военни, научни и технически организации.

още
Русия и САЩ обсъждат газопровод "Северен поток"2 Русия и САЩ обсъждат газопровод "Северен поток"2 15:40 | 26.03.2025 | 549

Външният министър на РФ Лавров като това в тв интервю, но не предостави подробности за разговорите. Коментарите му следват съобщенията, че пускането в експлоатация на по-новия газопровод "Северен поток 2" може да бъде част от американско-руското споразумение за прекратяване на войната в Украйна.

още
Фирми:"Стара планина холд" АД,"Софарма" АД Фирми:"Стара планина холд" АД,"Софарма" АД 11:05 | 04.03.2025 | 685

"Стара планина холд" АД отчита понижение на консолидираните нетни приходи от продажби за 2024 година от 29,77 на сто спрямо продажбите през 2023 година и от 29,08 процента спрямо отчетените продажби през 2022 година. "Софарма" АД отчита ръст от 13,1 на сто на приходите от продажби през 2024 г. спрямо 2023 г.

още
 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg