АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]
Бензин по 0.50 ст. във Варна
10:00 | 14.03.2011 |
918
Над 1000 варненци подкрепили националния протест "Не на високите цени на горивата" се включиха в автомобилните шествия.
„Марица Изток” 2 заработи отново
14:00 | 14.03.2011 |
1439
Икономическият министър Трайчо Трайков откри рехабилитирания 8-и блок на ТЕЦ "Марица изток 2".
Протест за горивата в Русе
15:10 | 14.03.2011 |
2183
Над 40 превозвачески фирми излязоха тази сутрин на протест в Русе срещу високите цени на горивата. Той е продължение на акцията, започната вчера от шофьорите на леки автомобили.
Япония изключва нов Чернобил
16:00 | 14.03.2011 |
1447
Нова експлозия стана днес в японската ядрена централа, която пострада от земетресението и цунамито, но властите изключват възможността за повторение на катастрофата от Чернобил.
Toshiba иска нови мощности в Марица Изток 2
16:50 | 14.03.2011 |
1196
Предварителните разчети показвали ,че двата блока със сероочистващите инсталации за общо 500 мегавата ще струват около 350 милиона евро.
Оптичният кабел за Гърция "виси" някъде
14:40 | 15.03.2011 |
747
Над три месеца оптичният кабел за Гърция "виси" във въздуха в района на Кресненското дефиле, а международният път Е-79 е жалка гледка.
Институциите виновни за цените на петрола
15:30 | 15.03.2011 |
1088
Не е вярно, че причината за високите цени е Либия, която доставя под 2 % от световния петрол, заяви за в интервю заместник-председателят на ДСБ Димитър Бъчваров.
Плевнелиев: Започват партизанска война
12:40 | 16.03.2011 |
822
Така регионалният министър Росен Плевнелиев коментира изнесената вчера информация от БСП, че при изграждането на Лот 2 на АМ'Тракия" се влага пепел.
Цветков: Възможно е данъка върху биодизела
12:36 | 16.03.2011 |
876
Намаляването или премахването на данъка върху биодизела е възможна мярка за решаване на проблема с цените на горивата. Това каза министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Александър Цветков.
Японците купуват мляко на прах
15:20 | 16.03.2011 |
842
Японците паникьосано купуват мляко на прах, заради опасения, че радиацията след земетресението, ударило ядрената централа, може да замърси бъдещия внос.







