EUR 1.9558
USD 1.1640
CHF 0.9175
GBP 0.8643
CNY 7.8752
you tube
mobile version

Тк дървообработване холдинг ад - новини

АБОНАМЕНТ ЗА НОВИНИ [X]

Въведете Вашият e-mail адрес, за да получавате най-важните новини на EconomyNews за деня на своята електронна поща.
E-mail
 
 
БСК  с 11 секторни и регионални анализи БСК с 11 секторни и регионални анализи 13:35 | 24.06.2026 | 1160

Регионите на фокус са Бургас, Враца, Добрич, Смолян и Шумен, а анализираните икономически сектори са „Металургия“, "Дървообработване, без производство на мебели", „Производство на мебели“, „Производство на изделия от пластмаси“, „Преработка и консервиране на плодове и зеленчуци“ и „Ресторантьорство“.

още
Германският бизнес на икономическия форум в Санкт Петербург Германският бизнес на икономическия форум в Санкт Петербург 10:35 | 01.06.2026 | 371

Според програмата на Петербургския международен икономически форум сред германските участници в бизнес диалога ще бъдат Щефан Дюр, който развива млекопреработвателен бизнес в Русия чрез „ЕкоНива груп“ (EkoNiva Group), както и Томас Брух, дългогодишен управляващ директор на „Глобус холдинг“ (Globus Holding).

още
Пловдив: Иновативно предприятие за пречистване на отпадни води Пловдив: Иновативно предприятие за пречистване на отпадни води 16:55 | 19.05.2026 | 1371

Част от инвестицията, ще бъде финансирана по европейския проект LIFE ReCad, а остатъкът в размер на 60 процента ще бъде покрит от дружеството, съобщиха от "Холдинг КЦМ 2000" .

още
Предстоят изложенията „ТЕХНОМЕБЕЛ“ И „ЕКСПОМЕБЕЛ“ Предстоят изложенията „ТЕХНОМЕБЕЛ“ И „ЕКСПОМЕБЕЛ“ 14:19 | 26.03.2026 | 759

Изложенията обхващат целия жизнен цикъл на мебелното производство. „Техномебел“ представя „сърцето“ на производството – най-новите машини за дървообработване, интелигентни системи за автоматизация, обков, механизми, лепила, лакове и иновативни материали. Това е мястото, където индустрията среща бъдещето и технологиите от типа Industry 4.0.

още
Държавата - инвеститор в подземните богатства в Черно море Държавата - инвеститор в подземните богатства в Черно море 15:55 | 21.01.2026 | 584

Това заяви министър-председателят Росен Желязко по време на церемонията за подписване на споразумение за участие на БЕХ ЕАД в проучването на нефт и газ в блок „Хан Аспарух“ в Черно море. В присъствието на премиера Желязков и на министъра на енергетиката Жечо Станков, „Български енергиен холдинг“ ЕАД, „ОМВ Офшор България“ и „Нюмед Енерджи Балкан Лимитид“ сключиха  споразумение, въз основа на...

още
Египет търси нефт и газ, работи с гиганти Египет търси нефт и газ, работи с гиганти 16:20 | 03.09.2025 | 892

Египет е сключил четири договора с международни енергийни компании за проучвания за нефт и газ в Средиземно море и делтата на Нил. Общата стойност на договорите е над 340 млн. долара. Те са подписани от държавната компания "Египетски холдинг за природен газ" (EGAS) и включват 10 сондажа.

още
"Български ВиК холдинг" започва проверки за измамници "Български ВиК холдинг" започва проверки за измамници 09:05 | 31.07.2025 | 750

"Български ВиК холдинг" ЕАД започва поредица от проверки на територията на цялата страна във връзка с осъществяване на вътрешен контрол и анализ по отношение дейността на дъщерните си дружества в посока бързо откриване на незаконно присъединени потребители и ефективно използване на наличните водни количества, съобщиха от Холдинга. 

още
Лукойл проучва за петрол в Египет Лукойл проучва за петрол в Египет 14:45 | 01.07.2025 | 895

Частната руска енергийна компания "Лукойл" и египетската "Гануб Ел Уади Петролеум Холдинг - Ганоуп" (Ganoub El Wadi Petroleum Holding Company - Ganope) подписаха споразумение за проучване и добив на петрол в район в близост до курорта Хургада, предаде ТАСС, позовавайки се на информация от министерството на петрола и минералните ресурси на Египет.

още
Панаир на професиите в Пловдив Панаир на професиите в Пловдив 10:20 | 07.05.2025 | 685

Фирмите, които ще се включат в Първия „Панаир на професиите“ са БТЛ Индъстрийз, АББ България, Биомашин, ЛИБХЕР, ЛИНКИН, Холдинг КЦМ 2000, Милара Интернешънъл, Шнайдер Електрик България, МАКСКОМ, ИНСА ОЙЛ, Европимел, Латекоер България, ИНДЕКС-6 и ВЕМ Юръп.

още
Фирми:"Софарма Трейдинг" АД, "Бианор Холдинг" АД, Фирми:"Софарма Трейдинг" АД, "Бианор Холдинг" АД, 17:10 | 16.10.2024 | 866

България е на пето място сред страните от ЕС с най-малък дял на населението (1,5 на сто) с жилищни затруднения през миналата година след Словакия (1,3 на сто), Италия (1,2 на сто), Полша и Унгария (по 0,8 на сто за всяка), сочат данните на Евростат. На другия край на скалата са Кипър (11,2 на сто), Финландия (10,8 на сто) и Дания (9,4 на сто).

още
 
БЮЛЕТИН НА EconomyNews.bg